REKLĀMA

Ustka (Polija)

Ustka - COLUMBUS

#panorāma
Tiešraide tiešraidē janvāris 8, 2017
skatījumi

Apraksts

Ja jūs domājat, ka Ustka ir... tukšums, jūs ļoti maldāties. Ja mēs piebilstam, ka runa ir par vasaras sezonu, tad tā nav pat kļūda, bet gan kamielis. Ustka ir brīnišķīga ostas pilsēta, kas ir arī kūrorts. Tas nenozīmē, ka šeit var satikt tikai vecāka gadagājuma cilvēkus. Nekas vairāk maldinošs. Tikai paskatieties caur mūsu kameru uz netālo promenādi, pa kuru pastaigājas jauni, iedeguši ķermeņi. Netālu no pludmales ir arī daudz ko izvēlēties..

Krodziņš COLUMBUS ir vienīgā šāda klimatiska vieta pašā Ustkas centrā, tieši blakus bākai.
Restorānā tiek piedāvāta plaša svaigu Baltijas zivju izvēle, kā arī poļu un Eiropas virtuves ēdieni. Ikviens atradīs ko sev, sākot ar dažādām uzkodām - lielisku papildinājumu alum, zivju, jūras velšu, salātu un zupu izvēli un beidzot ar izciliem pamatēdieniem.

Fonā vienmēr skan ausij patīkama mūzika - atsevišķās dienās tā tiek atskaņota dzīvajā ēterā, un aiz logiem paveras unikāls skats - tieši uz skaisto promenādi, kas garantē, ka viesi jūtas ērti, var atpūsties un uz brīdi aizmirsties.

Mēs aicinām jūs doties kulinārijas ceļojumā un apmeklēt dažādus garšas un smaržas nostūrus. Mēs ceram, ka laiks, kas pavadīts mūsu restorānā, atstās jums patīkamas un neaizmirstamas atmiņas.

www.columbus.ustka.pl

Laikapstākļi
broken clouds

1°C

USTKA

Kartes
REKLĀMA
1 Komentāri

Pieteikšanās pievienoties diskusijai

decker

Kamera OK lecz te lampki przed kamerą to porażka

decker | 6 mēnesis atpakaļ | 0 Replies
0 0

Pieteikšanās pievienoties diskusijai


REKLĀMA

Čats

REKLĀMA
Ziņu sūtīšana tikai pieteiktajiem